RU

КРУ: При Черновецькому Київ втратив мільйон гривень

01.12.2010, 17:50
КРУ: При Черновецькому Київ втратив мільйон гривень - Фото
b5a22491c961a286d4eb2792855cc989.jpg

КРУ: При Черновецькому Київ втратив мільйон гривень
Діяльність Київської міської держадміністрації у період 2008-2010 рр. призвела до втрат матеріальних і фінансових ресурсів міста на суму 392 млн. грн. Про це пише газета "Дзеркало тижня" з посиланням на дані Головного контрольно-ревізійного управління України.

"Загалом контрольними заходами встановлені порушення, які призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 392 млн. грн.", - зазначили у ГлавКРУ.

До того ж рішення, прийняті Київською міською радою щодо комунального майна, земельних ділянок, надання пільг зі сплати податків і зборів тощо, не дозволили залучити до бюджету понад 3,8 млрд. грн., зазначили у ГлавКРУ.

"Зокрема внаслідок продажу (відчуження) за рішеннями Київської міської ради нежилих приміщень комунальної власності за цінами, заниженими порівняно з ринковими, втрачені фінансові ресурси у сумі понад 235 млн. грн.", - йдеться у повідомленні відомства.

За інформацією ГлавКРУ, на умовах, невигідних для територіальної громади Києва, продана частка Київської міської ради у статутних фондах ряду суб'єктів підприємницької діяльності.

"Наприклад: належні Київській міській раді прості іменні акції, вартість яких еквівалентна вартості внесених у 2000 році в статутний фонд ЗАТ "Гірськолижний спортивний комплекс "Протасів Яр" основних коштів і права користування земельною ділянкою у Києві загальною площею 5,39 га, продані за 2,02 млн. грн. Однак реальна вартість тільки земельної ділянки становить 107,9 млн. грн", - повідомили у відомстві.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини