RU

Кримінальна справа King’s Capital та Аделаджі направлена до суду

28.07.2011, 10:50
Кримінальна справа King’s Capital та Аделаджі направлена до суду - Фото
5d5ff2bb470ed657856acee2c048db2a.jpg

Кримінальна справа King’s Capital та Аделаджі направлена до суду
Генеральна прокуратура України вчора затвердила обвинувальний висновок стосовно посадових осіб групи компаній King's Capital. Серед фігурантів справи - один з пасторів церкви "Посольство Боже", громадянин Нігерії Сандей Аделаджа (на фото), а також п'ятеро "посадових осіб". Про це пише "Комерсант-Україна".

"Зараз справа направлена в Київський апеляційний суд, який протягом декількох днів повинен визначити, який суд буде вести це виробництво, після чого почнеться звичайний судовий розгляд", - заявило джерело видання в Генпрокуратурі.

Нагадаємо, раніше Аделаджі було пред'явлено обвинувачення в організації заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, вчиненого в особливо великих розмірах. Крім того, його звинувачували в причетності до ще однієї фінансової афери. При цьому екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв про те, що Аделаджу допитували з приводу його участі вже в двох фінансових "пірамідах".

У свою чергу, пастор заявляв, що не збирається реагувати на "провокації політичних інтриганів, які волею випадку очолили правоохоронні органи". Він також припускав, що став жертвою "замовлення"
.

У червні стало відомо, що майно Аделаджі, а також інших обвинувачених у справі "King’s Capital" заарештовано.

У Міністерстві внутрішніх справ обіцяли завершити слідство у справі пастора церкви "Посольство Боже" восени.

Сандей Аделаджа: біографія та добірка новин>>>
Гучні афери: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини