RU

КП Києва під час ремонтних робіт незаконно витрачали майже 282 тис. грн.

19.11.2008, 12:33

Працівники відділу контролю в сфері будівництва і капітального ремонту Контрольно-ревізійного управління (КРУ) в м. Києві з початку 2008 року залучалися як фахівці в сфері будівництва до проведення 14 контрольних заходів комунальних підприємств (КП) міста Києва, якими встановлено порушення фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 281,92 тис. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КРУ в м. Києві, зокрема, в КП "Дніпробудтехсервіс" встановлено завищення вартості ремонтно-будівельних робіт на загальну суму 96,6 тис. грн.

Крім того, завищення обсягів виконаних робіт з будівництва пожежного депо і облаштування доріг із твердим покриттям на суму 36,96 тис. грн. виявлено під час проведення ревізії в КП "Позняки-Інвест".

У процесі контрольних обмірів і застосування норм, коефіцієнтів і розцінок у КП "Спецжитлофонд" встановлено завищення обсягів виконаних робіт і невідповідність фактичній вартості виконаних робіт вартості, врахованої за актами типової форми на 34,1 тис. грн.

У КП "Дорожнє експлуатаційне управління з ремонту і утримання автомобільних доріг і споруд на них" Святошинського району м. Києва ревізори зафіксували завищення вартості виконаних робіт з капітального і поточного ремонту на 18,95 тис. грн., КП "Житлосервіс "Оболонь" Оболонського району м. Києва - на 16,77 тис. грн. і КП "Святошинське лісопаркове господарство" - на 15 тис. грн.

Ревізією правильності визначення вартості ремонтно-будівельних робіт у КП за утриманням житлового господарства Святошинського району м. Києва і КП за утриманням житлового господарства Солом’янського району м. Києва встановлено порушення на суму 10,02 тис. грн. і 9,8 тис. грн. відповідно.

Крім того, завищення вартості виконаних робіт з капітального і поточного ремонту встановлено в КП "Галагани" в сумі 11,16 тис. грн. і КП "Поділ-Житло" - 13,75 тис. грн.

Також працівники КРУ під час ревізії виявили, що в КП "Житний ринок", КП "Служба замовника житлово-комунальних послуг" Оболонського району м. Києва підрядні організації внаслідок неправильного застосування норм, розцінок і коефіцієнтів завищили вартість виконаних робіт на 8,1 тис. грн. і 6,03 тис. грн. відповідно.

Незначні порушення встановлено в КП "Притулок для тварин" - 2 тис. грн. і КП "Київська клінічна лікарня ветеринарної медицини" - 2,68 тис. грн.

Порушення виявлено шляхом зіставлення актів виконаних робіт із нормами, розцінками і коефіцієнтами і під час проведення контрольних обмірів.

Нагадаємо, раніше КРУ в м. Києві провело ревізію фінансово-господарської діяльності Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, за результатами якої встановлено порушення фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 250,61 тис. грн., в тому числі ті, які призвели до втрат бюджетних коштів - на 30,47 тис. грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини