RU

Кожні дві години у Києві виявляють прорив тепломережі

06.08.2010, 14:59

Кожні дві години у Києві виявляється новий порив тепломережі. Усього за п'ять днів - з 1 по 5 серпня - фахівці АК "Київенерго" почали ліквідацію 52 нових пошкоджень труб, виявлених під час їх випробувань.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі компанії, станом на 5 серпня, в ході нинішніх гідравлічних випробувань тепломереж виявлено 1017 пошкоджень труб, що на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

"До кінця проведення випробувань залишився ще місяць, а ми вже наближаємося до кількості пошкоджень, виявлених під час проведення цих робіт в минулому році. Враховуючи стан київських тепломереж, які не модернізуються, а тільки латаються, ми, на жаль, чекаємо збільшення цієї цифри. Ще одна сумна тенденція - очевидний дефіцит ремонтних бригад", - повідомив технічний директор АК "Київенерго" Олександр Зайцев.

Програма гідравлічних випробувань, згідно із затвердженим графіком, проходить з 11 травня по 31 серпня.

Гідравлічні випробування проводяться тепломережевою водою, охолодженою до температури не вище 40 градусів, під тиском, підвищеним на 25%, що відповідає нормативам випробувальних робіт. Це дає можливість заздалегідь виявити максимально можливу кількість пошкоджень, виконати роботи в цих місцях в літній період і запобігти, таким чином, їх появі під час опалювального сезону.

Нагадаємо, з 9 серпня гаряче водопостачання перекриють частині Шевченківського, Подільського, Святошинського районів (Нивки), з 10 серпня - частині Печерського, Голосіївського, Дніпровського районів. Список вулиць дивіться тут>>>

АК "Київенерго": довідка і добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини