RU

Конкурс гімнів Києва закінчився

08.10.2009, 12:58

Конкурс на написання проекту гімну Києва, що стартував ще у 2007 році, закінчився. Таке рішення прийняла Київрада на сьогоднішньому засіданні.

Мета рішення - запобігання недоцільному використанню бюджетних коштів.

Депутати збираються розглянути на наступному засіданні питання про можливість визнання гімном столиці одного з творів: "Як тебе не любити, Києве мій" (вірші - Дмитра Луценко, музика - Ігоря Шамо) або ж "Київський вальс" (вірші - Андрія Малишка, музика - Платона Майбороди).

Нагадаємо, у квітні цього року конкурсна комісія з визначення гімну Києва на своєму засіданні не змогла обрати переможця конкурсу на написання гімну столиці. За підсумками засідання журі запропонувало обрати з двох пісень - "Грає море зелене" і "Знову цвітуть каштани".

Головне управління культури і мистецтв в березні вирішило провести конкурс у два тури: 1-й тур - конкурс поетичних творів (в квітні 2009 року) і 2-й тур - конкурс музичних творів (у лютому 2010 року).

За даними управління, на проведення конкурсів гімнів столиці в 2007-2009 роках було витрачено 93,5 тис.грн. бюджетних коштів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини