RU

Комунальники кажуть, що паркан під Радою вони не ставили

29.11.2011, 09:41
Комунальники кажуть, що паркан під Радою вони не ставили - Фото
7826a1eb80bbfb81b3c870c726e63824.jpg
У відповіді директора комунального підприємства Коротинського на журналістський запит сказано, що "дозволу (погодження тощо) на встановлення огорожі в Маріїнському парку в Києві до підприємства не надходило", передає Українська правда.

Крім того, повідомляється, що "розпорядження керівника (керівників) КмП з утримання зелених насаджень Печерського району щодо встановлення паркану (огородження) в Маріїнському парку в Києві підприємством не видавалося".

Нагадаємо, навколо Ради встановлено паркан, який вже кілька разів зносили громадяни під час акцій протесту. Пізніше огорожу відновлювали.

Народні депутати від опозиції згодом прислухалися до рекомендацій спікера Володимира Литвина і самостійно демонтували паркан під Верховною Радою. Нашоукраїнець Андрій Парубій особисто болгаркою пиляв двометрову огорожу, господар якої так і не знайшовся. Співробітники міліції не заважали депутатам пиляти.

Пізніше заступник голови КМДА з питань ЖКГ Олександр Мазурчак заявив, що паркан біля Верховної Ради встановило Печерське управління зелених насаджень.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини