RU

Комунальникам дали добу на прибирання снігу у Києві

22.02.2011, 12:35

Комунальні служби столиці повинні прибрати сніг у місті протягом доби. Про це сьогодні заявив перший заступник глави Київської міської держадміністрації Олександр Мазурчак.

"Двірники працювали з 05:00, а дорожні служби - всю ніч. Але сьогодні залишається ще багато недоліків. Треба посилити роботу у цьому напрямі і мобілізувати транспорт для вивезення снігу. За добу ми повинні привести місто в ідеальний стан, як має бути у столиці", - зазначив чиновник, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі КМДА.

За словами О.Мазурчака, роботу комунальників контролюють інспектори профільного управління. За звітний день вони вручили 93 попереджувальні розпорядження з вимогою забезпечити прибирання закріпленої території від снігу і склали 16 протоколів за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Серед найнеприбраніших територій - дороги, тротуари (27 адрес), прилеглі до комерційних структур (57 адрес) і прибудинкові території (13 адрес).


"Балансотримачі повинні нести відповідальність - незалежно від того, комерційна це чи комунальна структура. Усі райони забезпечені необхідною технікою і піщано-соляною сумішшю. Активізуйте роботу з прибирання снігу, особливо це стосується безгосподарних тротуарів і зупинкових комплексів. Начальники житлово-експлуатаційних організацій, які проігнорують доручення, будуть звільнені", - зазначив чиновник, звертаючись до заступників глав райдержадміністрацій.

Нагадаємо, вчора через снігопад на київських дорогах спостерігалися рекордні пробки. До того ж міська влада пообіцяла прибрати сніг цілодобово.

Крім того, у мерії заявили, що за неприбраний сніг у столиці штрафуватимуть.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини