RU

Комунальні тарифи у Києві хочуть збільшити вдвічі

23.11.2010, 13:35
Комунальні тарифи у Києві хочуть збільшити вдвічі - Фото
8fc923a6e2ed9bcc7f6b2903a2a0fe55.jpg

Комунальні тарифи у Києві хочуть збільшити вдвічі
Тарифи на гарячу воду і опалювання у Києві необхідно збільшити вдвічі. Про це заявив голова правління АК "Київенерго" Едуард Соколовський під час прямої лінії у газеті "Факти і коментарі".

"Вартість однієї гігакалорії, яку "Київенерго" продає своїм споживачам - ЖЕКам, має бути близько 234 гривень (зараз платять 113 гривень), тобто практично вдвічі більше, ніж сьогодні", - зазначив він.

Е.Соколовський також зазначив, що тарифи на комунальні послуги встановлює Київська міська держадміністрація. Однак енергокомпанія робить і свої розрахунки.

"У нас все прозоро: ви можете зайти на сайт компанії і ознайомитися з калькуляцією, подивитися, з чого складаються наші витрати. Левову частку забирає газ, потім зарплата, ремонти, податки… Ми неодноразово зверталися до міськдержадміністрації з вимогами оприлюднити структуру "їхніх" тарифів на тепло і гарячу воду, встановлене для киян. Але нічого не зроблено. Якщо ви встановлюєте тариф на 50 відсотків нижче за собівартість, то опублікуйте, з чого він складається", - додав голова правління АК "Київенерго".

Нагадаємо, тарифи на гарячу воду і опалювання у Києві збільшилися з 1 липня. До того ж глава КМДА Олександр Попов заявляв, що тарифи ЖКГ у столиці до кінця цього року збільшуватися не будуть.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>
АК "Київенерго": довідка та добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини