RU

Компенсації малозабезпеченим киянам за подорожчання хліба становитимуть 15 грн

17.07.2008, 13:24

Компенсація малозабезпеченим мешканцям столиці за підвищення цін на хліб становитиме 15 грн. Про це сьогодні на сесії Київради заявила депутат від Блоку Леоніда Черновецького Алла Шлапак.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А. Шлапак наголосила, що відповідний розмір компенсації було встановлено робочою групою. Загалом, враховуючи рекомендовані ціни підвищення на хліб, різниця у ціні становить 11,9 грн., але оскільки Київ - єдине місто, де батон є соціальним різновидом хліба, було ухвалено рішення встановити компенсацію у розмірі 15 грн. щомісяця. Загалом, на компенсацію малозабезпеченим мешканцям планується виділити 37 млн. грн. А. Шлапак наголосила, що цих коштів вистачить до кінця 2008 року. Також, за її словами, таку адресну дотацію отримають 405 тис. киян. Вона зауважила, що першу виплату дотацій пропонується здійснити з 1 серпня 2008 року (за дні липня з моменту подорожчання та за серпень). А надалі виплати будуть здійснюватися щомісяця, - зазначила депутат.

Нагадаємо, Київрада рекомендувала Київській міській державній адміністрації (КМДА) підвищити ціни на хліб. Рекомендується встановити наступні ціни на хліб: хліб "український" – 3 грн. за буханець (900 грамів) та 3,33 грн. за кілограм (нагадаємо, зараз буханець коштує 1,64 грн.); хліб "пшеничний" – 2,40 грн. за буханець (650 грамів) та 3,69 грн. за кілограм (зараз буханець пшеничного коштує 1,68 грн.); батон - до 2,50 грн. за буханець (500 грамів) та 5 грн. за кілограм (зараз буханець батону коштує 1,4 грн.).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини