RU

КМДА заявила, що виселення капели Ревуцького було захопленням

09.11.2011, 13:25
КМДА заявила, що виселення капели Ревуцького було захопленням - Фото
730a29562b5c0407e89771369b45b9f6.jpg
Керівництво Київської міськдержадміністрації назвало захопленням проникнення 8 листопада в приміщення капели Ревуцького на вул. Басейній, 1/2 співробітників фірми "Тригліф".

Як повідомляє прес-служба КМДА, ТОВ "Тригліф" почав демонтаж міжповерхових перекриттів і фактичне відселення орендарів будівлі на вул. Басейній, 1/2 (капели Ревуцького та видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА") без погодження зі службами міста.

Заступник голови КМДА Леонід Новохатько заявив, що незаконні дії вдалося зупинити лише завдяки втручанню столичних чиновників.

"КМДА обурена захопленням приміщення. Тим більше, що будинок - пам'ятка архітектури. Ми підтримуємо і капелу, і видавництво. Балансоутримувач приміщення - КП Київжитлоспецексплуатація - ще в жовтні звернувся до господарського суду з позовом про припинення ремонтних робіт і відновлення демонтованого міжповерхового перекриття", - зазначив Новохатько.

Він повідомив, що засідання суду призначено на 17 листопада.

"Капела імені Ревуцького зазнала великих збитків, пошкоджено дорогий концертний рояль. Ми цю ситуацію так не залишимо. Це позиція глави Київської міської державної адміністрації Олександра Попова", - наголосив Новохатько.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники ТОВ "Тригліф", яке займає перший і антресольний поверхи будівлі по вул. Басейна, 1/2, восьмого листопада почали виселяти капелу Ревуцького із займаного приміщення. В ГУ МВС Києва заявили, що інцидент пов'язаний з необхідністю ремонту будівлі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини