RU

КМДА поскаржиться на Київхліб до Генпрокуратури та АМКУ

12.11.2012, 17:27
КМДА поскаржиться на Київхліб до Генпрокуратури та АМКУ - Фото
Анатолій Голубченко
Заступник голови КМДА Анатолій Голубченко заявив, що підстав для підвищення ціни на хліб в Києві немає.

"Якщо Київхліб не перегляне свою цінову політику на споживчому ринку столиці, ми буде змушені звернутися в Антимонопольний комітет України та Генеральну прокуратуру з проханням застосувати відповідні санкції проти підприємства", - зазначив чиновник.

Він додав, що КМДА робить усе можливе для недопущення підвищення цін на хлібобулочну продукцію так, щоб Київхліб не відчував фінансових втрат. Приміром, після недавньої наради щодо стабілізації цін на хліб виробництва Київхліба були досягнуті домовленості з Аграрним фондом щодо постачання борошна для дочірніх підприємств компанії за цінами, нижчими від ринкових. "Але, незважаючи на це, Київхліб самостійно з 12 листопада підвищив ціни на хліб, який відноситься до продуктів поліпшеної якості", - зазначає прес-служба міськадміністрації.

"Київська влада вбачає за доцільне провести перевірку фінансового стану ПАТ Київхліб, яке заявляє про скрутне економічне становище на підприємстві, а також перевірити ПрАТ Київмлин щодо обгрунтованості підвищення цін на борошно", - уклав Голубченко.

Нагадаємо, в понеділок столичний монополіст Київхліб оголосив про подорожчання роздрібних цін на два сорти своїх виробів - Український столичний подовий та батон нарізний Київський - на 17% і 9,7% відповідно, посилаючись на "значне зростання всіх складових собівартості". Вперше інформація про плановане подорожчання з'явилася в ЗМІ після парламентських виборів, 29 жовтня. Тоді КМДА, прем'єр Азаров та гендиректор Київхліба її спростували і заявили, що не бачать причин для збільшення цін. Голова уряду на своїй сторінці в соцмережі Facebook зазначив: "Ніяких підстав для підвищення цін на соціальні сорти хліба немає. У нас достатні запаси і зерна, і муки ще з урожаю минулого року, тобто, закуплені за старими цінами".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини