RU

КМДА погрожує автомобілістам примусовою евакуацією машин

20.01.2012, 16:41
КМДА погрожує автомобілістам примусовою евакуацією машин - Фото
Фото: kmv.gov.ua
Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак, об'їжджаючи столичні вулиці, відзначив незадовільний стан прибирання зупинок громадського транспорту.

Як повідомляє прес-служба КМДА незручності, які виникають для снігоприбиральної техніки через неправильне паркування автомобілів, особливо в центральній частині міста, можуть вирішувати шляхом примусової евакуації.

"Ми звертаємося до водіїв, які паркують свої автомобілі в центрі Києва, з проханням враховувати те, що снігоприбиральна техніка Київавтодору працює в цілодобовому режимі. Є місця, де, через залишені автомобілі, неможливо належним чином прибрати територію. В таких випадках ми будемо розглядати питання примусової евакуації авто", - наголосив Мазурчак.

Він також повідомив, що райони Києва забезпечені відповідною технікою і достатньою кількістю піщано-соляної суміші для боротьби з негодою. Укомплектованість двірників сьогодні складає 75%, трактористів - 95%. Головне питання залишається до оперативної роботи міських служб.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини