КМДА погрожує автомобілістам примусовою евакуацією машин

20.01.2012, 16:41
КМДА погрожує автомобілістам примусовою евакуацією машин - Фото
Фото: kmv.gov.ua

Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак заявив, що неправильно припарковані авто заважають роботі снігоприбиральної техніки

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак, об'їжджаючи столичні вулиці, відзначив незадовільний стан прибирання зупинок громадського транспорту.

Як повідомляє прес-служба КМДА незручності, які виникають для снігоприбиральної техніки через неправильне паркування автомобілів, особливо в центральній частині міста, можуть вирішувати шляхом примусової евакуації.

"Ми звертаємося до водіїв, які паркують свої автомобілі в центрі Києва, з проханням враховувати те, що снігоприбиральна техніка Київавтодору працює в цілодобовому режимі. Є місця, де, через залишені автомобілі, неможливо належним чином прибрати територію. В таких випадках ми будемо розглядати питання примусової евакуації авто", - наголосив Мазурчак.

Він також повідомив, що райони Києва забезпечені відповідною технікою і достатньою кількістю піщано-соляної суміші для боротьби з негодою. Укомплектованість двірників сьогодні складає 75%, трактористів - 95%. Головне питання залишається до оперативної роботи міських служб.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации