RU

КМДА через суд домагається заборони гей-параду в Києві 25 травня

21.05.2013, 16:04
КМДА через суд домагається заборони гей-параду в Києві 25 травня - Фото
КГГА
Київська міська державна адміністрація (КМДА) звернулася до суду з проханням заборонити 25 травня 2013 року в центральній частині міста проведення будь-яких заходів, крім передбачених програмою святкування Дня столиці та Дня Києва.

У КМДА пояснили, що подали позов через намір низки організацій провести мітинги за і проти легалізації ЛГБТ в одному й тому самому місці.

Відзначається, що представники ЛГБТ-організацій мають намір провести 25 травня Марш рівності. Заявлена ​​кількість учасників - близько 500 осіб. Водночас в КМДА надійшло кілька заявок на проведення акції противників легалізації одностатевих шлюбів із заявленою кількістю учасників у 39 тис. осіб.

Крім того, повідомили в КМДА, надійшло понад 500 звернень від громадян та громадських організацій з проханнями заборони проведення Маршу рівності. Під зверненнями підписалися більше 10 тис. людей. Також до глави КМДА надійшло звернення 61 народного депутата з проханням заборонити будь-які заходи ЛГБТ-спільнотам у травні-червні.

"Враховуючи необхідність забезпечити належний рівень проведення загальноміських та культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню Києва, Київська міська державна адміністрація змушена була звернутися до суду", - наголошується в заяві.

Представники столичної влади наголошують, що КМДА готова забезпечувати належне проведення усіма організаціями та громадянами мітингів, походів і демонстрацій, які гарантовані статтею 39 Конституції України. Але разом з тим, міська влада має діяти в межах законодавства і застосовувати необхідні заходи для забезпечення державного і громадського порядку, захисту життя і здоров'я людей.

Нагадаємо, після невдалої спроби провести парад у минулому році, оргкомітет КиївПрайду знову заявив про бажання влаштувати Марш рівності в центрі столиці. У той же час в ході опитування громадської думки, проведеного компанією GfK Ukraine, переважна більшість опитаних не підтримала узаконення одностатевих шлюбів в Україні. 79,4% респондентів у віці старше 16 років виступили проти будь-яких сексуальних відносин між представниками однієї статі. Дослідження проводилося на основі Омнібуса GfK Ukraine протягом 3-23 квітня 2013 року. Загальна вибірка опитування склала 1000 респондентів у віці старше 16 років на місяць. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю. Максимальна похибка - 3,1%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини