RU

КМДА пропонує збільшити тарифи на послуги ЖКГ у столиці в 1,6 раза

30.10.2008, 13:47

Перший замглави Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко вважає, що тарифи на житлово-комунальні послуги повинні бути збільшені в 1,6 раза. Про це він заявив сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Голубченко повідомив, що розмір збільшення тарифів на воду і водовідвід може обмежитися 30-тьма відсотками. Водночас плату за комунальні послуги пропонується збільшити таким чином: для однокімнатної квартири - з 147 грн. до 178 грн., для двокімнатної - з 268 грн. до 338 грн., для трьохкімнатної квартири - з 367 до 462 грн.

Збільшення тарифів для юридичних осіб А.Голубченко вважає обґрунтованим і обов'язковим. Крім того, у разі збільшення ціни на газ для України до рівня ринкової, розмір тарифів на послуги ЖКГ необхідно буде переглянути знову.

Навіть у разі прийняття тарифів, що пропонуються Київською міською державною адміністрацією на 2009 рік потрібно 670 млн. грн. для покриття різниці між собівартістю послуг ЖКГ і оплачуваною населенням сумою.

Нагадаємо, сьогодні Київрада розглядає звіт голови робочої групи щодо тарифної політики міста Києва.

Досьє на Анатолія Голубченка>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини