RU

КМДА не планує продавати кінотеатри

22.02.2011, 09:50

КМДА не планує продавати кінотеатри
Команда Олександра Попова не продаватиме діючі кінотеатри. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Приватизації не підлягатимуть ті об'єкти, в яких є бібліотеки, музеї, кінотеатри та інші культурні установи. Кожний з об'єктів, який був внесений у Програму приватизації, ми ретельно перевіряли: хто зараз займає це приміщення, як воно використовується. Це було зроблено саме для того, щоб виключити випадковий продаж важливих соціальних об'єктів", - зазначив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

За його словами, усі питання подальшої діяльності культурних установ будуть вирішуватися тільки після обговорення на Суспільній гуманітарній раді Києва, яку очолює глава КМДА О.Попов.

Нагадаємо, раніше глава постійної комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригінець заявив, що столична влада намагається зробити кінотеатри збитковими і продати їх приватним компаніям.

Київська міська держадміністрація підготувала проект Програми приватизації комунального майна територіальної громади Києва на 2011-2012 роки.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини