RU

КМДА має намір вводити "картку киянина" з 1 жовтня

08.08.2011, 15:22
КМДА має намір вводити
6beb4a51c8af9a79897832236f34e2aa.jpg

КМДА має намір вводити "картку киянина" з 1 жовтня
Київська міська державна адміністрація (КМДА) збирається провести експеримент із введення "картки киянина" з 1 жовтня поточного року. Про це заявив заступник глави КМДА Руслан Крамаренко.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, зі слів Крамаренка, КМДА збирається провести інвестиційний конкурс виготовлення і впровадження такої картки. На відміну від банківських карток, "картка киянина" буде оснащена не тільки контактним, але й безконтактним чіпом для проходу в комунальний транспорт.

З його слів, учасники конкурсу повинні запропонувати таку систему, яка дозволить ввести картку з 1 жовтня для обмеженої кількості пільговиків.

У разі успішної реалізації проекту, він буде введений в повному обсязі для всіх пільговиків столиці з 1 січня 2012 року. "Картка киянина" передбачатиме надання пільг при проїзді в транспорті, оплаті комунальних і медичних послуг, в тому числі придбанні ліків, а також знижки при купівлі продуктів.

Для того, щоб ця картка могла використовуватися для проїзду в транспорті, в неї буде вмонтовано безконтактний чіп для зчитування інформації з картки. Метрополітен і наземні види громадського комунального транспорту будуть обладнані відповідними зчитувальними пристроями.

Зі слів Крамаренка, КП "Київпастранс" вже провів конкурс на придбання таких зчитуючих пристроїв, їх почнуть встановлювати в автобусах, тролейбусах і трамваях з 4 кварталу поточного року.

За його прогнозами, із введенням "картки киянина" обсяг пільг на безкоштовний проїзд в транспорті повинен скоротитися вдвічі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини