RU

Кличко виграє вибори мера Києва з великим відривом - опитування

25.04.2014, 15:20
Кличко виграє вибори мера Києва з великим відривом - опитування - Фото
Віталій Кличко
Лідер партії УДАР Віталій Кличко користується найбільшою популярністю серед можливих кандидатів на пост мера Києва. На другому місці з великим відривом - нинішній глава КМДА Володимир Бондаренко. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова в Києві з 11 по 17 квітня.

Серед виборців, які готові взяти участь у виборах і визначилися зі своїм кандидатом, за Кличка планують проголосувати 52,5 %, за нинішнього голови Київської міської державної адміністрації Володимира Бондаренка - 10,5 %, лідера Європейської партії України Миколу Катеринчука підтримують 9,4 % опитаних.

За народного депутата від ВО Свобода Андрія Іллєнка готові проголосувати 4,2 % опитаних, народного депутата Лесю Оробець - 4,1% , народного депутата Олександру Кужель - 3,7 %, активіста Майдану Ігоря Луценка - 2,4 %.

Крім того, за лідера партії За Україну, народного депутата В'ячеслава Кириленка готові віддати свій голос - 1,9 %, лідера громадської організації "Кияни передусім"  Віктора Пилипишина- 1,9 %.

За представника Радикальної партії Ігоря Насалика можуть проголосувати 1,8 % киян, представника Правого сектора Андрія Тарасенко - 1,7 %, адвоката Тетяну Монтян - 1,1%, представника КПУ Олександра Комнацького - 0,9 %, екс -мера Києва Івана Салія - 0,8 %, учасника Автомайдану, художника Сергія Пояркова - 0,4 %.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова в Києві з 11 по 17 квітня 2014 року. Всього опитано 2039 респондентів віком від 18 років (з них 1020 респондентів були опитані в своїх будинках і 1019 респондентів були опитані на вулиці). Теоретична похибка з ймовірністю 0,95 не перевищує для вибірки в цілому - 2,2 %, для кожної підвибірки - 3,1 %.

Нагадаємо, вибори мера Києва відбудуться одночасно з достроковими виборами президента України 25 травня. Мер Києва обирається за результатами голосування одного туру.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини