RU

Кличко підтвердив бажання бути мером Києва

12.01.2012, 15:57
Кличко підтвердив бажання бути мером Києва - Фото
Віталій Кличко
Лідер партії УДАР Віталій Кличко підтверджує свою зацікавленість брати участь у виборах мера Києва. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

"Я неодноразово говорив, що буду брати участь у виборах мера міста Києва", - зазначив Кличко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, з виборами мера є багато неврегульованих питань. "По-перше, потрібно визначитися, коли проходитимуть вибори мера Києва. До сьогоднішнього дня невідома дата проведення виборів в Києві. Ми неодноразово зверталися до Верховної Ради, двічі парламент провалив голосування про дострокові вибори в Києві", - сказав він.

На думку Кличка, вибори мера мають відбутися навесні, або одночасно з виборами до Верховної Ради. Також Кличко зазначив, що сьогодні робиться все, щоб вибори в Києва виграв кандидат від влади.

"Київ опинився в комічній ситуації, при якій зараз в місті немає місцевого самоврядування. Мер де-юре існує, де-факто - його немає, і ніхто не знає, де він знаходиться. Причому, складається враження, що нікому до цього діла немає" , - додав він.

Кличко наголосив, що для того, щоб подібна ситуація не повторилася, потрібно провести закон про вибори мера Києва в два тури, а також меру необхідно повернути його повноваження як голови КМДА. "Він не повинен бути англійською королевою. Повноваження мера і глави КМДА потрібно знову об'єднати", - додав Кличко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини