Кличко підшукав заміну звільненому заступнику Ніконову

09.12.2015, 16:21
Кличко підшукав заміну звільненому заступнику Ніконову - Фото
Геннадій Пліс (фото: прес-служба КМДА)
Першим заступником  Віталія Кличка замість Ігоря Ніконова стане Геннадій Пліс. Про це повідомляється на сайті КМДА.

"Він працював тут в адміністрації керівником департаменту аудиту і фінмоніторингу. Людина досвідчена, розбирається в багатьох напрямках, в яких працює КМДА, і зможе впоратися з нагальними проблемами. У нього є репутація", - пояснив своє рішення Кличко.

На думку мера, Пліс покаже себе так само ефективно, як і Ніконов, а може, й краще.

Геннадій Пліс з 2006 по 2012 рр. очолював у КМДА головне управління внутрішнього фінконтроля та аудиту. У 2012 році він на пару років перейшов на роботу в Державну продовольчо-зернову корпорацію. А після Євромайдану в 2014 року повернувся на роботу в КМДА: спочатку на посаду радника мера Києва Віталія Кличка, а потім в якості директора Департаменту внутрішнього фінконтроля та аудиту КМДА.

Кличко підшукав заміну звільненому заступнику Ніконову

Пліс - не єдина кадрова зміна Кличка. За словами мера, серед його замів плануються й інші призначення, але прізвища поки не називає.

Крім того, пройдуть заміни і глав деяких департаментів. "Ми шукаємо тих людей, які зможуть набагато ефективніше виконувати поставлені завдання", - заявив Кличко.

За словами мера, глави департаментів обиратимуться як на конкурсній основі, так і призначатися. На конкурсі будуть вибирати глав найбільш завантажених роботою департаментів.

Раніше мер Києва Віталій Кличко
написав розпорядження про звільнення свого першого заступника Ігоря Ніконова. Тимчасово обов'язки Ніконова виконуватиме заступник Кличка Михайло Радуцький.

Іншим своїм розпорядженням Кличко призначив Ніконова своїм радником на громадських засадах.

Нагадаємо, 23 листопада Ігор Ніконов
заявив, що не має наміру залишати свою роботу в Київській держадміністрації. "Я буду займатися більш масштабними проектами", - сказав він. Чиновник також додав, що планує працювати на іншому посту - радника мера Києва Віталія Кличка.

Читайте такос - Час робити: сім проблем Києва, які належить вирішити Кличку

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю