Кличко: Звичайну роботу наземного транспорту плануємо відновити після 22 травня

Після 22 травня в Києві планують відновити звичайний режим роботи наземного громадського транспорту, який зараз ходить з обмеженнями через коронавірусний карантин. Про це сьогодні на брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко.
Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе
"Ми плануємо після 22 травня відновити роботу наземного громадського транспорту в звичайному режимі. Але, треба розуміти, що зупинити громадський транспорт можна за один день. А ось, щоб повністю відновити його роботу, - потрібно деякий час", - сказав він.
Дивіться також: Коронавірус. У МОЗ назвали контрольні дати з виходу з карантину
За словами Кличка, відновлення роботи транспорту буде поступовим: влада постійно буде нарощувати кількість рухомого складу й відновлювати мережу маршрутів. У першу чергу це торкнеться електротранспорту: трамваїв і тролейбусів.
За його словами, 12 травня на столичних дорогах вже з'явилися 30 додаткових одиниць громадського транспорту. Щодня їх число буде збільшуватися. Оперативну інформацію і розклад маршрутів будуть публікувати на сайті Київської міськдержадміністрації.
- 4 травня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 22 травня, однак деякі послаблення вступили в силу 11 травня. У Києві громадський транспорт працює з обмеженнями, допускають в нього за спецбілетами. Столиця другий день поспіль скута заторами після ослаблення карантину.
- Вчора прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантин після 22 травня буде продовжений. За словами прем'єра, Кабмін буде розраховувати, коли з'явиться можливість вводити кожен з п'яти етапів ослаблення обмежень.
- Сьогодні Кличко на брифінгу також сказав, що звернувся до Кабміну з проханням відновити роботу метро з 25 травня.
Читайте також: Метро і міжміський транспорт можуть відкрити до середини літа - Шмигаль
Комментарі