RU

Кличко: Статус сквера міг би запобігти забудові Пейзажної алеї

15.07.2010, 17:25

Блок Віталія Кличка вимагає включити до порядку денного засідання Київради питання надання статусу сквера земельній ділянці площею 0,29 га на перетині Десятинного провулку і Пейзажної алеї. Про це заявив лідер блоку Віталій Кличко.

"На президії Київради представники нашого блоку запропонували включити відповідний проект рішення до порядку денного сесії 15 липня. Президія схвалила нашу ініціативу, а сам документ отримав необхідні узгодження профільних комісій Київради - з питань екологічної політики і з питань земельних відносин, містобудування і архітектури. Але з незрозумілих для нас причин на порядку денному сьогоднішнього засідання це питання не стоїть", - сказав В.Кличко.

Політик зазначив, що останнім часом знову активізувалися розмови про ймовірності забудови Пейзажної алеї, а влада відмовляється помічати цю проблему. На його думку, надання відповідній ділянці статусу сквера дало б можливість врятувати від знищення зелену зону.

"Після того, як у кабінеті Олеся Довгого побували співробітники СБУ, кількість скандальних земельних питань, які виносяться на сесію, значно зменшилася. Однак ми бачимо, що вирішувати проблеми киян більшість Черновецького так і не збирається", - додав В. Клічко.

Робота Київради: добірка новин>>>
Віталій Кличко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини