RU

Кличко однозначно буде брати участь у виборах мера Києва

22.10.2011, 11:17
Кличко однозначно буде брати участь у виборах мера Києва - Фото
448962597c9a5a4dca1783b5327479bb.jpg

Як пише ZN.UA, політик спростував чутки про "бартер" з Банковою, за яким він знімає свою кандидатуру у Києві на користь голови Київміськадміністрації Олександра Попова і отримує "зелене світло" на виборах в парламент.

"По-перше, ніяких діалогів з Банковою я не веду і ніяких угод не укладаю. Я вже давно позначив свої пріоритети... Мені немає про що домовлятися з Банковою і нічого просити у влади", - заявив Клічко.

При цьому він відмітив, що питання про участь в президентських виборах 2015 року поки не актуальне. "Дійсно, тиждень тому я дізнався, що балотуюся в президенти. Було кумедно спостерігати, як дуже багато професійних журналістів і ЗМІ підхопили цю качку. Однак на сьогодні питання президентських виборів, які пройдуть тільки в 2015 (!) році, думаю, не актуальне. Всьому свій час", - сказав лідер партії УДАР.

Раніше Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження, згідно з яким найбільшу підтримку серед виборців у Києві можуть отримати Віталій Клічко, Олександр Попов і Юлія Тимошенко. За Кличко проголосували б 27% виборців, Попова - 14%, Тимошенко - 7%, Олександра Омельченко - 7%, Анатолія Гриценко - 5%. Інші кандидати отримали б менше за 3% голосів. При цьому 16% поки не визначилися з вибором.

Віталій Кличко: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини