RU

Кличко ініціює проти Черновецького кримінальну справу

19.08.2009, 11:20

Лідер однойменного блоку у Київраді Віталій Кличко направив у прокуратуру міста Києва звернення, в якому просить порушити кримінальну справу стосовно мера Леоніда Черновецького, першого заступника глави КМДА Анатолія Голубченка і директора Головного інформаційно-обчислювального центру Станіслава Каплуненка за незаконні дії із нарахування нових тарифів на послуги ЖКГ. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Блоку Кличка.

Зокрема, у зверненні В.Кличка у прокуратуру зазначається, що Л.Черновецький, А.Голубченко і С.Каплуненко публічно відмовляються виконувати розпорядження Кабінету Міністрів України, застосовують адміністративні заходи для примушення жителів Києва виконувати припинені розпорядження КМДА, в тому числі нараховують тарифи на житлово-комунальні послуги для киян за припиненими розпорядженнями.

Також у блоці зазначають, що навіть якщо кияни сплатять 100% (тобто 513 млн.грн.) за новими тарифами, то залишиться різниця у 827,24 млн.грн. між собівартістю і встановленими цінами, яку має компенсувати КМДА.

"Розуміючи, що платити немає чим, чиновники вирішили перекласти цю різницю на плечі киян і вдатися до залякування. Такі спільні дії КМДА і ЗАТ "Київенергохолдинг" (компанія із координації роботи компаній "Київенерго", "Київгаз" і "Київводоканал", - ред.) фактично є шахрайством і прямим шантажем киян заради просування нових тарифів. Щоб подібна ситуація не виникала, треба лише повернутися до попередніх розцінок і відшкодувати з міського бюджету цю різницю", - заявили у Блоці Кличка.

Нагадаємо, 17 і 18 серпня у зв'язку з відсутністю газопостачання "Київенерго" змушений був відключити ТЕЦ-6 і ТЕЦ-5, внаслідок чого без води залишилися 8363 будівлі. При цьому заборгованість КМДА за компенсацію різниці між тарифами на тепло і витратами "Київенерго" на виробництво теплової енергії складає 1 млрд. 239 млн.грн., у тому числі майже 411,5 млн.грн. за 2000-2008 роки і 827,25 млн. грн. - за перше півріччя 2009 року.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини