RU

Киянка продала Porsche Cayenne за 1000 грн.

09.11.2012, 11:03
Киянка продала Porsche Cayenne за 1000 грн. - Фото
Фото: ru.wikipedia.org
У Києві повторилася історія з продажем престижних авто за нереально низькою ціною. Слідом за автомобілем Lexus LX 470 2009 року випуску, який нещодавно був проданий за 100 грн., мешканка столиці продала Porsche Cayenne за 1000 грн.

Як повідомляє прес-служба податкової у м.Києві, за запитом податківців щодо заниженої ціни реалізації вказаного автомобіля, жінка надала копії документів, а саме: довідку-рахунок на придбання новим власником згаданого автомобіля й власну квитанцію про сплату податку на доходи фізичних осіб від продажу рухомого майна в розмірі 150 грн. Колишня власниця авто наполягала, що всі документи оформлені правильно, мовляв, причепитися ні до чого.

Однак, згідно з експертним висновком одного з дослідних експертно-криміналістичних центрів столиці, зазначений Porsche Cayenne насправді коштує більше 380 тис.грн.

Таким чином, від продажу автомобіля киянка заборгувала державі податок на доходи фізосіб у розмірі майже 57 тис.грн. Ця сума і була донарахована до сплати в бюджет. Зараз колишня власниця престижного автомобіля намагається оскаржити зазначене рішення в судовому порядку.

Нагадаємо, що це не перший випадок, коли в столиці дешево продавали престижні авто.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини