RU

Киянин відсудив 17 тис. грн. за перелом ноги під час ожеледиці

22.12.2010, 09:50
Киянин відсудив 17 тис. грн. за перелом ноги під час ожеледиці - Фото
93e58d0a11c76897d5a6ab6e5ead32d3.jpg

Киянин відсудив 17 тис. грн. за перелом ноги під час ожеледиці
Киянин Михайло Воробйов виграв суд після того, як впав і зламав ногу. Він відсудив 17 тис. 237 грн.

Як повідомляє газета "Сегодня", на початку минулого року Михайло посковзнувся на неочищеному від льоду тротуарі біля підземного переходу на перехресті Хрещатику і Інститутської, отримавши перелом ноги зі зміщенням. Лікування призначили складне - з використанням металевої пластини, яку за рік доводилося міняти двічі.

У суді М.Воробйов просив 17 тис. грн. компенсації за лікування, плюс 25 тис. морального збитку. Відсудити вдалося морального збитку всього 3 тис. грн., інше - на операцію.

"Суд зобов'язав виплатити збиток пополам КМДА і підприємство, яке обслуговувало зловісну ділянку вулиці. Правда, рішення остаточно набуде чинності тільки 1 січня, адже ще є десять днів на оскарження цього рішення", - розповів адвокат потерпілого Юрій Мухін.

Але мерія подавати апеляцію не буде, а компенсацію виплатить всім потерпілим. "Ми, як і обіцяли, готові компенсувати всі витрати на лікування і моральний збиток потерпілим, але тільки за рішенням суду", - сказав перший заступник глави КМДА Олександр Мазурчак. В "Укркоопспілці", яка обслуговує цю територію, поки про рішення суду не знають. "Коли отримаємо рішення суду, будемо вирішувати", - сказали у приймальній.

Як розповів М.Воробйов, щоб відвоювати свою законну грошову компенсацію, потерпілому доведеться немало попотіти. "По-перше, треба мати як мінімум трьох свідків, які зможуть у суді підтвердити, що ви посковзнулися. По-друге, треба сфотографувати місце, де з вами сталося нещастя. Також не забудьте взяти довідку з "швидкої" про те, що, коли і де з вами сталося, чеки про оплату медикаментів, лікування. Можна і довідку з роботи про те, яка у вас зарплата і що ви не могли працювати. Так можна буде відсудити зарплату за всі пропущені місяці", - сказав він.

Але найголовніше, як вважає М.Воробйов, потерпілому треба приготуватися до того, що суд триватиме не менше року.

Лише небагато постраждалих від ожеледиці витримали суди. За словами адвоката відразу п'яти жертв ожеледиці - Ю.Мухіна, йому вдалося довести до кінця тільки справу М.Воробйова. "Справа у тому, що судитися досить довго. І коли почалася вся тяганина, потерпілі просто відмовилися носитися з кіпою папірців, довіреностей і їздити на засідання. Хоч ми і супроводили всі справи щодо ожеледиці абсолютно безкоштовно!" - розповів він.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини