RU

Кияни у всіх гріхах звинувачують Черновецького

02.03.2009, 14:28

Більшість жителів столиці не схвалює дій київської влади. При цьому найбільш негативну оцінку серед політиків місцевого і державного рівня отримав мер Києва Леонід Черновецький. Про це свідчать дані вибіркового опитування дорослого населення Києва, проведеного "Українським демократичним колом" на замовлення Інституту політики.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Інституту політики, переважна більшість киян (86,5%) вважає, що загалом все, що відбувається у Києві, йде в неправильному напрямі, і тільки 5,5% опитаних дотримуються протилежної думки.

Відповідаючи на питання про ставлення до українських і місцевих органів влади, кияни дали найбільш негативну оцінку роботі столичного градоначальника. Так, діяльність Л.Черновецького схвалюють тільки 8,2% киян, проти - 86,2% опитаних.

Водночас, діяльність Президента України Віктора Ющенка схвалюють тільки 8,2% киян, а не схвалюють - 78,4%. При цьому діяльність уряду України схвалюють 13,2% киян (не схвалюють - 64,6%), а ось діяльність Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко схвалюють 29,6% киян, що у 3,6 разів перевищує кількість тих, хто схвалює діяльність Президента. Однак, більшість (53,4%) опитаних не схвалюють діяльності Ю.Тимошенко.

Репрезентативне вибіркове опитування дорослого населення міста Києва проводилося 20-26 лютого 2009 року.

Вибіркова сукупність формувалася таким чином, щоб населення 10 київських районів було представлене пропорційно. На завершальному етапі проводився квотний відбір респондентів у домогосподарствах за основними соціально-демографічними показниками. Статистична похибка вибірки з достовірністю 0,95 не перевищує ±2,8%.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини