RU

Кияни почали частіше хворіти кишковими інфекціями

16.08.2010, 17:07

За останні сім місяців кількість випадків захворювань кишковими інфекціями збільшилася на 2,5%. Як пише газета "Сегодня", про це повідомив на прес-конференції головний державний санітарний лікар Києва Анатолій Пономаренко.

За словами А.Пономаренко, за сім місяців у Києві зафіксовано 1457 випадків гострих кишкових інфекцій проти 1413 випадків в минулому році. За даними аналізу санепідфону, в 97% випадках гострі кишкові інфекції хворі пов'язують із вживанням харчових продуктів, в тому числі з продуктами готової кулінарії - 38,6%, молокопродуктами - 26,3%, овочами, фруктами, соками - 18,4%, з вживанням яєць - 8,4%, ковбасних виробів - 5,4%, кремових виробів - 2,3%, з об'єктами громадського харчування- 0,6%.

А.Пономаренко також зазначив, що за цей період зареєстровано захворювання холерою, червоним тифом, поліомієлітом, кором, сказом. "На рівні минулого року захворюваність туберкульозом, гепатитом В, дифтерією", - сказав він.

При цьому головний санлікар столиці наголосив, що незважаючи на напружену епідемічну ситуацію у зв'язку з екстремальними температурними умовами, загальний рівень захворюваності у Києві можна визначити як "стабільний", характерний для даного сезону і такий, що не відрізняється від багаторічних спостережень державної СЕС.

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини