RU

Кияни пікетують мерію через тарифи

17.06.2010, 10:45

Під стінами київської мерії проходить пікет проти збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі БЮТ у Києві, представники Комітету захисту України, активісти політичних партій і рухів разом з депутатами міськради від БЮТ вимагають від столичної влади скасувати збільшення тарифів.

На думку пікетників, Київська міськадміністрація, приймаючи рішення про збільшення тарифів з 1 липня, діяла безпідставно і незаконно, оскільки "громадськість не ознайомлена зі складовими тарифів і, відповідно, не може оцінювати економічну обґрунтованість цін на них".

Мітингувальники також виступають проти поетапного збільшення тарифів на послуги ЖКГ до економічно обґрунтованого рівня у вересні і листопаді поточного року.

Депутати міськради від БЮТ підготували проект рішення про скасування збільшення тарифів, який буде внесений до порядку денного сьогоднішнього засідання.

За словами керівника київської організації БЮТ, народного депутата Анатолія Семиноги, депутати наполягатимуть на поновленні мораторію на ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, раніше у муніципальній газеті "Хрещатик" було оприлюднено розпорядження міськадміністрації від 31 травня 2010 року, відповідно до якого тарифи на гаряче водопостачання і опалювання у Києві збільшуються з 1 липня.

Нові житлово-комунальні тарифи у столиці в цифрах>>>

БЮТ: довідка та добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини