RU

Кияни пікетуватимуь Адміністрацію Президента

03.02.2011, 10:15
Кияни пікетуватимуь Адміністрацію Президента - Фото
0dd8ddcc77b0bfc6a8babaac622d6dc6.jpg

Кияни пікетуватимуь Адміністрацію Президента

Представники ініціативних груп, активісти громадських і екологічних організацій, а також жителі столиці сьогодні о 10:30 пікетуватимуть Адміністрацію Президента. Про це повідомляє ініціатива "Збережи старий Київ".

Основна вимога активістів - ветування нового закону про містобудівну діяльність. За їхніми словами, цей нормативний акт було розроблено тільки із залученням представників забудовників. У зв'язку з цим активісти вимагають відправити документ на доопрацювання за участю громадськості.

Під час акції Президенту Віктору Януковичу продемонструють, яким гарним може бути Київ, якщо закон про містобудівну діяльність буде ветовано, і якою буде столиця, якщо "закон забудовників" набуде чинності без доопрацювання.

Нагадаємо, Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності", який розробив уряд, прийняла Верховна Рада 13 січня. У Кабміні стверджують, що закон значно спрощує і вдосконалює всі етапи містобудівної діяльності і здешевлює будівництво мінімум на третину.

Водночас представники громадськості стурбовані тим, що у законі передбачено відсторонення громадськості від контролю за забудовою міста.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини