Кияни отримають знижку за своєчасну оплату комунальних послуг

Кияни отримають знижку за своєчасну оплату комунальних послуг - Фото
8e9777f43262d5be647053c9d3bddce0.jpg
13.01.2011, 13:30

Зокрема, за опалення та гаряче водопостачання вони зможуть платити на 6% менше, а за утримання будинків та прибудинкових територій - на 10%

Мешканцям Києва, які своєчасно сплачуватимуть комунальні послуги (до 20 числа місяця), наступного місяця нарахування здійснюватимуть за зниженим тарифом. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі столичної мерії.

Зокрема, за опалення та гаряче водопостачання кияни зможуть сплачувати на 6% менше, а за утримання будинків та прибудинкових територій - на 10%.

Якщо оплата за спожиті послуги буде здійснюватися після 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, нарахування у наступному місяці відбувається за звичайним тарифом.

Розпорядження Київської міської держадміністрації про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій передбачає встановлення тарифу по кожному будинку окремо із зазначенням структури тарифу. Йдеться про прибирання прибудинкової території, сходових клітин, вивезення сміття, технічне обслуговування ліфтів тощо.

Нагадаємо, нові комунальні тарифи в столиці набирають чинності з 1 лютого 2011 року. Платіжки за ними кияни отримають на початку березня.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Популярне