RU

Кияни отримали платіжки з помилками

09.12.2009, 13:26

Мешканці Подільського і Дніпровського районів столиці отримали квитанції на оплату комунальних послуг, в яких було допущено помилки. Про це заявив заступник директора зі збуту електричної енергії побутовим споживачам СВП "Енергозбут" АК "Київенерго" Віктор Мельников.

"Останнім часом до енергокомпанії масово звертаються споживачі електроенергії Подільського і Дніпровського районів Києва з приводу виявлених помилок у квитанціях за оплату комунальних послуг, а саме - невідповідність номера особистого рахунку і адреси споживача у блоці "електроенергія". Причиною цього стала допущена ГІОЦ помилка", - заявив В.Мельников, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі компанії.

У зв'язку з цим "Енергозбут" направив офіційного листа керівництву ГІОЦ з вимогою повідомити споживачам про допущену помилку і в п'ятиденний строк надати виправлені квитанції для розрахування за електроенергію.

"Київенерго" також просить споживачів звертати увагу на інформацію, яка міститься у квитанціях, зокрема, на номер особистого рахунка. Для виправлення інформації і перерахування кияни повинні звернутися до міжрайонної сервісної дільниці "Енергозбуту".

"Особливо гостро зараз стоїть питання з розрахунками пільговиків, які першими звернули увагу на помилки. Але згодом "Енергозбут" "Київенерго" доведеться робити перерахування усім споживачам, адже під час звірки показників лічильника помилку ГІОЦ все одно буде виявлено. Ця ситуація зайвий раз доводить, що споживачам електроенергії і постачальнику вигідніше мати прямі розрахунки, без участі ГІОЦ", - додав В.Мельников.

АК "Київенерго": довідка та добірка новин >>>

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини