RU

Кияни будуть отримувати воду за графіком?

22.04.2009, 16:38

У Києві може бути введена погодинна подача води. Про це сьогодні заявив журналістам голова правління, генеральний директор ВАТ "АК "Київводоканал" Ярослав Філатов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Я.Філатов пов'язує таку ймовірність із проблемою введення в столиці економічно обґрунтованих тарифів на воду. "Ми закликаємо всіх депутатів Київради вже на найближчій сесії в четвер ухвалити зважене рішення, що стосується тарифної політики у столиці і приведення її до економічно обґрунтованого рівня. Інакше вже в найближчі тижні ми будемо вимушені впровадити почасову подачу води і не зможемо нести відповідальність за запобігання технологічним і екологічним катастрофам у столиці", - сказав він.

За словами генерального директора ВАТ "АК "Київводоканал", розв'язання цієї проблеми - або у впровадженні економічно обґрунтованих тарифів на воду для населення, або у виплаті компенсації міською владою різниці між фактичними і економічно обґрунтованими тарифами.

Зараз заборгованість київської влади перед "Київводоканалом" становить 573 млн.грн.

Я.Філатов, як член фракції ГАК у Київраді, заявив, що на завтрашній сесії ця політична сила буде ставити питання про розгляд підвищення тарифів на воду до економічно обґрунтованих.

Крім того, він повідомив, що працівники "Київводоканалу" планують завтра ж вийти під стіни Київської міськдержадміністрації з вимогою про підвищення тарифів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що результати перевірок Державної житлово-комунальної інспекції підтвердили катастрофічний стан водопровідно-каналізаційного господарства Києва, до якого призвела бездіяльність столичної влади.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини