RU

Киянам відкрили доступ до Київради: всі правила і обмеження

11.03.2013, 11:45
Киянам відкрили доступ до Київради: всі правила і обмеження - Фото
798df21d87e1353a8f0ca515922953ee.jpg
Секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження "Про організаційні заходи щодо проходження та перебування в адміністративному комплексі Київської міської ради, виконавчого органу Київради (КМДА)", яким затверджується порядок пропуску в будівлю Київради киян і приїжджих.

Згідно з документом, з сьогоднішнього дня кожен бажаючий зможе безперешкодно потрапити в мерію, маючи при собі лише паспорт зі столичною пропискою або інший документ про реєстрацію в столиці. Раніше таких норм не було, а відвідувачів пускали тільки за попереднім записом або домовленості. Іногородніх і раніше в мерію пустять тільки по запису.

Як повідомляє прес-служба Київради, оформляти відвідувачів будуть у приймальні громадян (ліворуч від центрального входу в КМДА). Там поцікавляться ПІБ і метою візиту киянина, занесуть в електронну базу час його входу/виходу з будівлі. Пускати людей будуть з 9:00 до 17:00 з понеділка по четвер та з 9:00 до 15:45 - по п'ятницях. Покинути будівлю потрібно максимум за 15 хвилин до закінчення робочого дня.

Мета візиту буде носити суто інформаційний характер, вона не зможе послужити приводом для відмови у відвідуванні, зазначають у прес-службі Київради. "Навіть якщо ви скажете, що збираєтеся в туалет або в їдальню поїсти - вас пустять", - цитує Сегодня першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака.

Киянин, який виявив бажання зайти в будівлю Київради, отримає одноразовий пропуск, який поверне співробітникам приймальні при виході з будівлі. Проносити в мерію не дозволяється колючо-ріжучі предмети, зброю і її муляжі, плакати, транспаранти, гучномовці, вибухові речовини, піротехніку. Не можна проносити будь-які предмети розміром більше 55х35х15 см (крім портфелів і жіночих сумок). У будівлі не можна палити, розпивати спиртне, лаятися матом, шуміти, вживати наркотики або знаходитися під їх дією, встановлювати намети, перебувати в кабінетах чиновників без їх відома або присутності. У правилах зазначено, що всі відвідувачі повинні мати охайний зовнішній вигляд, можна приходити в мерію із закритим обличчям та "роздягатися до рівня, що порушує норми громадського порядку і громадської моралі". Не можна фізично перешкоджати роботі чиновників та депутатів, завдавати шкоди майну мерії.

Відвідувачі зможуть користуватися всіма благами побуту чиновників. Дозволяється вільно гуляти по будівлі, обідати в їдальні на першому поверсі (де ціни істотно нижче цін закладів швидкого харчування), ходити в музей подарунків (там зберігають презенти від іноземних делегацій). "Але в разі порушення правил відвідування нашого адміністративного комплексу охорона зможе випровадити людину. Кількість охорони не збільшилася, але приватну фірму змінили на держохорону, а рівень підготовки у них набагато вище", - розповіли в прес-службі.

Поміняти правила відвідування будинку Київради вирішили після того, як 7 лютого активісти ВО Свобода прорвалися в КМДА, окупували колонний зал і вимагали вільного допуску на сесію Київради, де в цей час розглядали проект бюджету міста на 2013 рік. В результаті голова міськадміністрації доручив створити робочу групу для розробки нового порядку відвідування мерії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини