RU

Киянам радять не купувати шаурму в Doner Time

24.12.2012, 12:57
Киянам радять не купувати шаурму в Doner Time - Фото
Фото: militia.kiev.ua
З початку 2012 року київська міліція провела перевірку близько сотні фаст-фудів і з'ясувала, що 94 з них працюють з грубими порушеннями.

Як повідомили в прес-службі ГУ МВС України в м. Києві, найпоширеніші порушення - відсутність договорів на підприємницьку діяльність, дозволів санепідемстанції, документів, що свідчать про якість продуктів, відсутність медичних книжок у продавців та ін. Майже всі підприємці на появу ветеринарної міліції реагували однаково: закривали заклади і намагалися запевнити правоохоронців, що МАФ не працює.

Під час перевірки також з'ясувалася, що в багатьох точках продажу шаурми відсутні елементарні санітарні умови. Траплялися кіоски, де не було водопостачання. Як приклад злісних порушників-шаурмістов в МВС наводять мережу Doner Time, у відношенні якої в 2012 році склали 27 протоколів. Власники цих МАФів, незважаючи на гіркий досвід багатьох своїх колег, продовжують працювати з порушеннями. Так, під час недавньої перевірки кіосків цієї мережі в Шевченківському районі міліція склала ще вісім адмінпротоколів.

Всього в поточному році правоохоронці оштрафували 98 підприємців, з обігу вилучили 150 пристроїв з виготовлення шаурми і близько 1500 кг сировини тваринного походження, призупинили діяльність 94 точок продажу. В ГУ з контролю за благоустроєм м. Києва було направлено 21 подання щодо демонтажу незаконно встановлених точок, в результаті демонтували чотири кіоски.

У міліції скаржаться, що не можуть заборонити діяльність порушників, навіть якщо вони продають неякісну їжу. "На жаль, зусиль ветеринарної міліції для вирішення цієї проблеми занадто мало. Адже, відповідно до чинного законодавства, співробітники міліції не мають права самостійно приймати рішення щодо демонтажу кіосків або припинення їх діяльності", - констатують в міліцейському чолі. У зв'язку із цим городян просять піклуватися про своє здоров'я і вимагати у продавців дозвільні документи. Тих, хто знає про факти порушень законодавства, просять повідомляти у ветеринарну міліцію.

Нагадаємо, раніше прокуратура Шевченківського району Києва внесла подання начальнику столичної міліції з вимогою припинити незаконну діяльність кіосків мережі Doner Time і притягнути до відповідальності працівників ветеринарної міліції, які самостійно не виявили і не припинили реалізацію продуктів швидкого приготування в антисанітарних умовах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини