RU

Киянам покажуть 100 найкращих однохвилинних фільмів світу

11.10.2012, 16:34
Киянам покажуть 100 найкращих однохвилинних фільмів світу - Фото
Фото: wordpress.com
Київський міжнародний фестиваль короткометражок, який пройде всього вдруге, продовжує представляти оригінальні події, що не мають аналогів в українському кінопросторі.

"100 × 100" - новий проект, що являє собою 100 об'єднаних між собою фільмів (включаючи анімаційні) тривалістю хвилина кожен. На цю ідею організаторів надихнуло знамените чеховське "Стислість - сестра таланту".

"Ми відібрали найкращі, з точки зору сюжету, стилістики та емоційної насиченості, фільми з усього світу і об'єднали їх в один сеанс тривалістю 100 хвилин", - розповіли ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі міжнародного кінофестивалю. Зокрема, це роботи "Пташеня Бенні" (Крістоф Луйкс, Бельгія), "Життя довжиною в хвилину " (Педро Коллантес, Норвегія/Іспанія), "Поп-загадка" (Таллі Паладій, Великобританія), "Оргазм" (Фред Жойе, Франція ), "Дикий вітер" (Леонардо Компассо, Аргентина) та ін.

Покази відбудуться 12-13 жовтня в київському кінотеатрі Кінопанорама (вул. Шота Руставелі, 19). Слідом за Києвом фестивальні фільми відвідають Одесу, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Ужгород та Херсон.

Розклад всіх сеансів кінофестивалю та інформацію про придбання квитків можна переглянути тут.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини