RU

Киянам розповіли, як їздити в метро безкоштовно

05.05.2009, 12:46

Керівництво київського метрополітену заявило, що відповідно до прийнятих Київрадою рішень про надання безкоштовного проїзду у цьому виді транспорту пільговим категоріям населення, це можливе тільки при пред'явленні ними на контрольному пункті станції відповідного посвідчення.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КП "Київський метрополітен", зокрема, це стосується таких категорій громадян: особи, які потребують додаткового соціального захисту, пенсіонери, інваліди, працівники міліції, податкової міліції і Служби безпеки України, а також учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв і гімназій.

Для малозабезпечених громадян таким документом є тимчасова довідка, для пенсіонерів і інвалідів - пенсійне посвідчення, для працівників міліції, податкової міліції і Служби безпеки України - службове посвідчення, а для учнів - учнівський квиток з фотографією.

Нагадаємо, загальна кількість киян, які користуються пільгами на проїзд у у муніципальному транспорті міста, досягає 700 тисяч осіб.

Раніше повідомлялося, що столичні медики отримають безкоштовно або на виплату річні проїзні на всі види транспорту. Також у всіх працівників бюджетної сфери, чия зарплата не перевищує 1200 грн., була можливість купити проїзний, оплачуючи його на виплату.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини