Киянам розповіли, як їздити в метро безкоштовно

05.05.2009, 12:46

Керівництво київського метрополітену заявило, що відповідно до прийнятих Київрадою рішень про надання безкоштовного проїзду у цьому виді транспорту пільговим категоріям населення, це можливе тільки при пред'явленні ними на контрольному пункті станції відпо

Керівництво київського метрополітену заявило, що відповідно до прийнятих Київрадою рішень про надання безкоштовного проїзду у цьому виді транспорту пільговим категоріям населення, це можливе тільки при пред'явленні ними на контрольному пункті станції відповідного посвідчення.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КП "Київський метрополітен", зокрема, це стосується таких категорій громадян: особи, які потребують додаткового соціального захисту, пенсіонери, інваліди, працівники міліції, податкової міліції і Служби безпеки України, а також учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв і гімназій.

Для малозабезпечених громадян таким документом є тимчасова довідка, для пенсіонерів і інвалідів - пенсійне посвідчення, для працівників міліції, податкової міліції і Служби безпеки України - службове посвідчення, а для учнів - учнівський квиток з фотографією.

Нагадаємо, загальна кількість киян, які користуються пільгами на проїзд у у муніципальному транспорті міста, досягає 700 тисяч осіб.

Раніше повідомлялося, що столичні медики отримають безкоштовно або на виплату річні проїзні на всі види транспорту. Також у всіх працівників бюджетної сфери, чия зарплата не перевищує 1200 грн., була можливість купити проїзний, оплачуючи його на виплату.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев