RU

Киян запрошують на традиційні продуктові ярмарки

08.07.2008, 13:20

12 липня у столиці відбудуться 2 сільськогосподарські ярмарки. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Головач.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, В. Головач відмітив: "Щотижня ми організовуємо для киян ярмарки з продажу сільськогосподарської продукції, на яких безпосередні товаровиробники пропонують споживачам широкий асортимент продуктів харчування: м'ясо і м'ясопродукти, молоко і молокопродукти, рибу, овочі та фрукти, борошняно-круп'яні та бакалійні товари, цукор тощо".

За його словами, цієї суботи ярмарки відбудуться у Подільськом районі (на пр. Порика, 2) і Солом'янському районі (вул. Стадіонна).

В. Головач також підкреслив, що у другому півріччі 2008 року планується провести ще 103 ярмарки.

Нагадаємо, 4 липня у Києві відбувся ярмарок у Печерському районі на Печерській площі, 1, а 5 липня - 3 ярмарки у Голосіївському районі на вул. Паньківській, Дніпровському районі - на вул. Малишка і Святошинському районі на вул. Зодчих, 46-58. У ярмарках взяли участь товаровиробники з різних областей України. Загалом було введено в дію 280 автомашин з різною сільськогосподарською продукцією.

Усього реалізовано 231,1 тон продукції, зокрема: 125,4 тон картоплі, овочів та фруктів, 15,1 тон м'яса, 10,6 тон риби і 80 тон інших продовольчих товарів. Продукція на ярмарках реалізовувалася за цінами на 10-15 % нижчими, ніж у роздрібній торговій мережі та на ринках міста.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини