RU

Киян запрошують на генеральне прибирання столичних парків

11.09.2009, 12:33

КО "Київзеленбуд" збирається провести у жовтні генеральне прибирання столичних парків і запрошує всіх жителів столиці приєднатися до осіннього місячника з благоустрою. Про це повідомляє прес-служба об'єднання.

"Ми запрошуємо приєднатися всіх охочих і небайдужих до чистоти міста. Ми створили перелік 10 центральних парків, на яких хочемо сконцентрувати свої зусилля і зробити дійсно велике прибирання сміття. Саме сміття є головною проблемою цих територій. Також ми займемося іншими об'єктами благоустрою: скверами, парками, бульвари, вуличними насадженнями. Роботи багато, потрібні люди, які б присвятили 4 години в місяць на створення культури чистоти і турботи про своє місто", - заявив генеральний директор КО "Київзеленбуд" Олександр Козловський.

Зокрема, 3 жовтня відбудеться прибирання Маріїнського парку, парку "Орлятко" і парку "Партизанської слави"; 10 жовтня - у парку "Дружби народів" і Гідропарку; 17 жовтня - парк ім. Рильского і Куренівський парк; 24 жовтня - парк "Інтернаціональний", урочище "Наталка" і парк "Володимирська гірка".

Кияни і гості столиці можуть самостійно вибрати парк свого району для прибирання. З собою необхідно мати пару гумових рукавичок і пакети для сміття.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини