RU

Киян просять бути обережними на пляжах

21.05.2010, 14:50

22 травня у Гідропарку офіційно відкривається пляжний сезон. У зв'язку з цим рятувальники просять киян і гостей столиці бути обережними під час відпочинку на воді.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ГУ МНС України у Києві, аварійно-рятувальні служби приведені у бойову готовність, у місцях відпочинку біля водоймищ створені рятувальні пости, на яких організоване постійне чергування рятувальників. Також обладнуються місця, відведені під пляжі, і місця масового відпочинку біля води.

"Однак навіть в умовах підвищеної готовності більшість людей гине через власну необережність, купання в необладнаних місцях, а причиною нещасних випадків найчастіше стає порушення правил безпеки на воді", - зазначили у ГУ МНС України у Києві.

Так, за даними рятувальників, минулого року під час купання загинуло 46 осіб, зокрема і діти.

У МНС нагадали, що правильний вибір і обладнання місць для купання, а також суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах є основними умовами безпеки на воді.

Також рятувальники наголосили, що під час купання заборонено залізати на попереджувальні знаки, буї; стрибати з човнів, катерів, споруд, не призначених для цього; пірнати з містків, гребель, причалів, дерев, високих берегів; вживати спиртні напої; плавати у місцях, не відведених для купання і підпливати близько до плавзасобів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини