RU

Китайці пропонують допомогу у будівництві київського метро

02.07.2009, 16:59

Китайська компанія "СIТIС Group" заявила про намір брати участь у тендері на будівництво станцій київського метрополітену. Про це заявила начальник Головного управління економіки і інвестицій Київської міськдержадміністрації (КМДА) Марина Лукашина.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-служба КМДА, представники компанії планують сьогодні розглянути вимоги тендеру і подати відповідні заявки на участь в ньому.

"Від темпу фінансування залежить термін роботи. Звичайно, криза спровокувала уповільнення графіка виконання будівельних робіт на нових станціях метрополітену. Тому ми із задоволенням розглянемо експортне кредитування транспортної сфери, яке нам запропонували представники Китаю", - повідомила М.Лукашина.

Також представники цієї компанії запропонували послуги із забезпечення поставок вагонів для оновлення рухомого складу метрополітену.

За даними київської мерії, "СІТІС Group" є основним інвестиційним підрозділом уряду КНР і має рівень Міністерства.

Крім того, китайська компанія "Nuktesn" запропонувала свої послуги із оснащення охоронними системами метрополітену і всього міста для запобігання тероризму до "Євро-2012".

Нагадаємо, три нові станції київської "підземки" - "Деміївську", "Голосіївську" і "Васильківську" - планували відкрити у 2008 році, однак потім перенесли терміни з 1 січня 2009 року на День Києва.

Також нагадаємо, що у березні міська влада пообіцяла добудувати нові станції київської "підземки" до 2010 року.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини