RU

Київ залишать без гарячої води до літа

27.04.2018, 15:38
Київ залишать без гарячої води до літа - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Гарячої води в будинках киян в восьми районах з десяти не буде до 1 червня - будуть проводитися гідравлічні випробування, говориться на офіційному порталі Києва.

Цього року ці роботи почали раніше, це пов'язано з укладанням договорів на газопостачання ряду котелень в Святошинському, Шевченківському, Солом'янському, Подільському, Голосіївському, Оболонському, частини Дарницького та Печерського районів.

Зокрема, йдеться про ті будинки, які неможливо підключити до ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і заводу Енергія.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, саме тому місто об'єднало в часі ці процеси - технічні регламентні роботи з підготовки мереж до зими і процес переукладання договорів на поставку газу. Для їх виконання районні теплові мережі змушені тимчасово припинити гаряче водопостачання планово до 1 червня.

Він пояснив, що в Києві - одна з найбільших в Європі систем теплових мереж, протяжністю майже 3 тисячі км.

Пантелєєв додав, що проведення гідравлічних випробувань необхідно по технологічному процесу, оскільки дозволяє усунути пошкодження найслабших ділянок теплових мереж і знизити рівень аварійності на старті опалювального сезону, але випробування проводяться в умовах, коли в мережах відсутній теплоносій, тому відключення послуги гарячого водопостачання не уникнути.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини