RU

Київську вчительку вигнали з будинку на очах міліції

22.04.2013, 17:48
Київську вчительку вигнали з будинку на очах міліції - Фото
Активісти повертають речі вчительки в будинок (фото - Олександр Аронець, Facebook)
Київську вчительку Ніну Москаленко у понеділок виселили з її будинку на вул. Пилипа Орлика в Печерському районі Києва. Як повідомили користувачі Facebook, в тому числі відповідальний за зв'язки з громадськістю у ВО Свобода Олександр Аронець, жінку силою витягнули на вулицю, її речі викинули, а будинок заварили металевими щитами.

"Міліція на це ніяк не реагує, тільки загрожує скласти на присутніх громадських активістів адмінпротоколи", - додав користувач Богдан Тицький.

На місці події були присутні працівники виконавчої служби - за інформацією Свободи, зварювальні роботи почали за їхньою вказівкою. Трохи пізніше Аронець повідомив, що активісти відвоювали будинок - решітки, якими заварили житло, зруйнували. "Щойно звільнили зайняте рейдерами приміщення, вони втекли...", - написав він у соцмережі.

Міліція стверджує, що при виселенні діяла законно, передає Укрінформ. Начальник прес-служби ГУ МВС у Києві Ігор Михалко зазначив: "Працівники міліції забезпечували роботу виконавчої служби та діяли в межах чинного законодавства". Він додав, що представники виконавчої служби, у свою чергу, виконували рішення суду.

Раніше Москаленко неодноразово заявляла, що її залякують і намагаються силою виселити з будинку невідомі - на підставі того, що 13 грудня 2012 року Печерський райсуд Києва прийняв рішення про її виселення та позбавлення права власності на землю.

У Печерському райсуді роз'яснили, що питання про позбавлення Москаленко права власності на землю або на будинок, так само як і про виселення, не розглядалася. У поширеній 26 грудня 2012  року заяві суду йдеться про те, що на третину будинку претендує племінник померлого власника цієї житлоплощі, з яким свого часу уклала шлюб мати Ніни Москаленко. Незабаром запис про шлюб був анульований. Враховуючи цей факт, право на третину будинку належить племіннику небіжчика - він є спадкоємцем другої черги.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини