RU

Київську акулу-мученицю перевезли в кращий океанаріум Європи

20.02.2013, 14:37
Київську акулу-мученицю перевезли в кращий океанаріум Європи - Фото
Фото: Сегодня
Піщана тигрова акула Біг Джон, яка жила в столичному торгово-розважальному центрі Ocean Plaza, переїхала до німецького міста Штральзунд. 2,5-метрову рибину прийняли в кращий океанаріум Європи - океанаріум Німецького океанографічного музею.

Прибув Біг Джон туди 14 лютого, тому його перейменували Валентином. Як пише Сегодня, акулу підселили до піщаних тигрових акул Ніки та Арт Лавер.

"В акваріумі українського ТРЦ акула викликала переполох. Травми носа громадськість пов'язувала з відсутністю місця в 300 000-літровому акваріумі, і щоб поліпшити умови її життя, її віддали нам", - повідомили в німецькому океанаріумі.

На сайті київського ТРЦ повідомляється, що 12 лютого найбільший мешканець акваріума був поміщений у карантин для підготовки до переїзду. "У карантині також знаходяться нові мешканці акваріума, які по закінченні карантинного періоду будуть випущені в акваріум", - відзначають в Ocean Plaza.

Нагадаємо, в січні навколо торгового центру Ocean Plaza розгорівся скандал. Київські зоозахисники звинуватили його власників у жорстокому поводженні з тваринами. У акули, вміщеній в акваріум ТРЦ, був розбитий ніс. Чиновники з екологічної та ветеринарної інспекції провели перевірку умов життя хижака. Згідно з їхнім звітом, рибі жилося в Києві непогано - вона їла форель, лікувалася антибіотиками і маззю. У тому, що закривавлений самець з Голландії погано себе почуває, у підсумку звинуватили не власників центру, а його відвідувачів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини