Київському зоопарку за $100 тисяч купили волохате слоненя

Київському зоопарку за $100 тисяч купили волохате слоненя - Фото
766d8002a1ed3d1611256ff1c322b902.jpg
15.05.2012, 16:30

Шестирічний самець оселиться біля басейну. У його розпорядження планують надати сонячну парасольку й двох слоних

Київський зоопарк знайшов заміну померлому кілька років тому слону Бою. Як пише Сегодня, в травні-червні в реконструйований вольєр біля басейну, огороджений замість паркану гігантськими каменями, привезуть шестирічне слоненя. Звідки тварина, в звіринці не розповідають для збереження інтриги.

За словами директора зоопарку Олексія Толстоухова, слоненя Києву за $100 тис. купив екс-мер столиці Олександр Омельченко. Йому дадуть право дати ім'я новому мешканцеві звіринця. Толстоухов подумує й про покупку пари слоних: "Ми зараз ведемо переговори з приводу самочок. І, звичайно ж, шукаємо спонсора, який оплатить їх, дві слонихи коштуватимуть близько 350 тис. євро".

Відзначимо, минулої п'ятниці в зоопарку Києва померла чергова тварина. Директор звіринця заявив, що павич помер від стресу. "Він помер від розриву серця. Це був стрес, адже нашим відвідувачам не варто кричати, махати руками й робити різні рухи тіла по відношенню до тварин", - пояснив Толстоухов. Два місяці тому звіринець втратив ламу: тварина загинула через гостру ниркову недостатність.

В кінці 2011 року столичний зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших звіринців світу за версією німецької газети Bild та організації із захисту тварин PETA. Його назвали місцем, де не можна утримувати тварин.

Досьє на Олександра Омельченка