RU

Київський ЦУМ розширять удвічі й увінчають скляним куполом

13.02.2012, 17:52
Київський ЦУМ розширять удвічі й увінчають скляним куполом - Фото
Однією з визначних пам'яток універмагу буде незвичайне архітектурне рішення - похилий атріум, увінчаний скляним куполом, і світлові інсталяції (Фото: estaholding.com)
Після реконструкції центрального столичного універмагу, яка триватиме до осені 2014 року, загальна площа ЦУМу збільшиться вдвічі - до 45 000 кв.м, а також з'явиться підземна парковка на 200 місць. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі компанії Еста Холдинг, цього вдасться досягти завдяки використанню території внутрішнього двору і підземного простору. Фасад будівлі споруди 1939 збережеться в незмінному вигляді.

"Ми збережемо обличчя Хрещатика: за історичним фасадом ЦУМу буде зведено нову будівлю універмагу, унікальну за своєю архітектурою й комфортну для покупців. Ми залучаємо до проекту кращих фахівців і плануємо інвестувати в реконструкцію більше 100 мільйонів доларів", - коментує інвестиційний директор компанії Еста Холдинг Максим Громадцов.

Архітектурна концепція оновленого ЦУМу була розроблена відомим англійським архітектурним бюро Benoy у партнерстві з українськими архітекторами. Ключовими факторами прийняття рішення на користь Benoy був багаторічний досвід архітекторів у реконструкції історичних та будівництві роздрібних об'єктів.

ЦУМ збереже традиційний формат універмагу. На двох підземних рівнях розміститься парковка; чоловічий, жіночий, дитячий одяг та товари для дому займуть з 1-го по 6-й поверхи, а дах з оглядовою терасою відведений під ресторани. Також проектом передбачено супермаркет.

Нагадаємо, київський ЦУМ увійшов до складу Групи Еста в 2010 році, після чого було прийнято рішення про початок розробки проекту реконструкції будівлі. У свою чергу, Еста Холдинг входить до складу холдингової компанії Сістем Кепітал Менеджмент, 100% акцій СКМ належать Ринату Ахметову. На реконструкцію столичний універмаг закрився 1 лютого 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини