RU

Київський ЦУМ почнуть переробляти в лютому 2012 року

26.12.2011, 16:26
Київський ЦУМ почнуть переробляти в лютому 2012 року - Фото
Фото: estaholding.com
У ході реконструкції торгові площі київського ЦУМу будуть розширені за рахунок більш раціонального використання території внутрішнього дворa. Фасад ЦУМу, зведений у 1939 році, буде збережено в незмінному вигляді. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в компанії Еста Холдінг, в даний час проводиться останній етап розробки концепції реконструкції універмагу.

"ЦУМ є знаковим об'єктом як для Києва, так і України в цілому, тому для нас було дуже важливо зберегти цю спадщину і повернути універмагу його колишньої престиж і славу. Для розробки нової концепції ЦУМу були залучені консультанти світового масштабу", - розповів інвестиційний директор компанії Еста Холдинг - керуючої компанії Групи Еста Максим Громадцов.

У компанії зазначають, що ЦУМ залишиться універмагом і збереже свою історичну назву. Новий фірмовий стиль ЦУМу зараз розробляє міжнародне брендингове агентствo Landor, провідні фахівці якого протягом декількох місяців вивчали місцеві традиції, культуру і звички для того, щоб запропонувати рішення, яке припаде до душі жителям і гостям столиці. Також, для того щоб врахувати думку громадськості, було проведено кілька соціологічних і маркетингових досліджень.

Проектування реконструкції внутрішньої частини було доручено відомому англійському архітектурному бюро Benoy, яке тісно співпрацює з провідними київськими архітекторами.

Нагадаємо, київський ЦУМ увійшов до складу Групи Еста в 2010 році, після чого було прийнято рішення про початок розробки проекту реконструкції будівлі. У свою чергу, Еста Холдинг входить до складу холдингової компанії Систем Кепітал Менеджмент, 100% акцій СКМ належать Рінату Ахметову.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини