RU

Київський парк "Феофанія" став платним

13.08.2012, 12:31
Київський парк
Фото: feofaniya.kiev.ua
За вхід до столичного парку "Феофанія" доведеться платити 10 грн. Платні послуги вводяться через те, що Науковий центр екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу (НЦЕБМ) НАН України, у віданні якого знаходиться парк, не в змозі самостійно його утримувати, а держфінансування парку в поточному році було припинено.

"В минулому році було виділено майже 9 мільйонів на утримання. Фінансування парку здійснювалося окремим рядком в бюджеті України. У поточному році фінансування парку припинено", - зазначив директор центру Володимир Радченко.

На сайті парку з'явився перелік введених платних послуг: потрапити на його територію дорослому можна за 10 грн., дитині (віком від семи років) - за 5 грн., місячний абонемент на одного дорослого та одну дитину коштує 50 грн.
Парковка машини - 10 грн., трохи дорожче стоянка автобусів і лімузинів.

За колективний відпочинок платити потрібно більше. З весільних авто на в'їзді збиратимуть по 250 грн., організація відпочинку компанії коштуватиме 1000 грн. на годину. За годинну професійну фото- і відеозйомку потрібно платити 300 грн., за фотозйомку - 50 грн.

Інвалідам, учасникам війни, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, військовослужбовцям строкової служби, дітям до семирічного віку, пенсіонерам, працівникам НАН вхід на територію "Феофанії" залишається безкоштовним.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини