Київський парк "Феофанія" став платним

13.08.2012, 12:31
Київський парк
Фото: feofaniya.kiev.ua

Керівництво парку скаржиться на відсутність держфінансування

За вхід до столичного парку "Феофанія" доведеться платити 10 грн. Платні послуги вводяться через те, що Науковий центр екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу (НЦЕБМ) НАН України, у віданні якого знаходиться парк, не в змозі самостійно його утримувати, а держфінансування парку в поточному році було припинено.

"В минулому році було виділено майже 9 мільйонів на утримання. Фінансування парку здійснювалося окремим рядком в бюджеті України. У поточному році фінансування парку припинено", - зазначив директор центру Володимир Радченко.

На сайті парку з'явився перелік введених платних послуг: потрапити на його територію дорослому можна за 10 грн., дитині (віком від семи років) - за 5 грн., місячний абонемент на одного дорослого та одну дитину коштує 50 грн.
Парковка машини - 10 грн., трохи дорожче стоянка автобусів і лімузинів.

За колективний відпочинок платити потрібно більше. З весільних авто на в'їзді збиратимуть по 250 грн., організація відпочинку компанії коштуватиме 1000 грн. на годину. За годинну професійну фото- і відеозйомку потрібно платити 300 грн., за фотозйомку - 50 грн.

Інвалідам, учасникам війни, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, військовослужбовцям строкової служби, дітям до семирічного віку, пенсіонерам, працівникам НАН вхід на територію "Феофанії" залишається безкоштовним.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования