RU

Київський хлібокомбінат рекоструюють в кондитерське підприємство

18.05.2013, 14:39
Київський хлібокомбінат рекоструюють в кондитерське підприємство - Фото
8ff72ce765230347074398dead172e36.jpg
Керівництво ВАТ Київхліб прийняло рішення про комплексну реконструкцію хлібокомбінату №12. Після її завершення на його базі з'явиться підприємство з виробництва кондитерських та сухарно-бараночних виробів, повідомляє прес-служба КМДА.

У відкритому акціонерному товаристві киян заспокоюють: жителі столиці без хліба не залишаться: "Обсяг хлібобулочних виробів, який зараз виробляє хлібокомбінат, буде перерозподілено між іншими пекарнями підприємства".

Як зазначили в Київхлібі, ціни на хліб переглядати не планується. "З метою недопущення зростання цін на сорти хліба широкого вжитку публічне акціонерне товариство було змушене піти на концентрацію виробництва та оптимізацію витрат, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності продукції та поліпшення фінансового стану дочірніх підприємств", - пояснюють на підприємстві.

За словами керівництва Київхлібу, інформація ЗМІ про порушення соціально-економічних умов праці працівників комбінату не відповідає дійсності. Всі працівники підприємства попереджені про його реконструкцію, проведено засідання адміністрації та профспілкового комітету. "Скорочення відбудеться згідно з чинним законодавством України. Згідно наявних вакансій працівникам будуть запропоновані робочі місця на інших дочірніх підприємствах суспільства", - підкреслює Київхліб.

Нагадаємо, раніше співробітники комбінату заговорили про можливий страйк - підприємство вирішили реконструювати, а хлібобулочний цех, де працюють 325 чоловік,  закрити. Тоді секретар керівника комбінату Катерини Коваленко повідомила ЛІГАБізнесІнформ, що сам комбінат закривати не збираються. "Всім вже озвучили рішення - два місяці персоналу хлібобулочного цеху дається на доопрацювання, а потім їх чекає звільнення", - розповіла вона. За її словами, рішення реконструювати завод викликано конкуренцією на ринку. Пекарі чекали вирішення їх питання від голови Київхліба (підприємству підпорядковується хлібокомбінат № 12) Володимира Череди.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини