RU

Київським перевізникам пообіцяли повернути маршрути

26.02.2013, 12:46
Київським перевізникам пообіцяли повернути маршрути - Фото
0dc9e5f7e9ac8e5271ce7e77c68c8d6e.jpg

Сьогодні на роботу в Київській області не вийшли 300 приміських маршруток від семи перевізників. Транспортники стверджують, що Київська обласна державна адміністрація сфальсифікувала результати тендеру на перевезення по області, залишивши їх без роботи. Влада каже, що проблему вже вирішено і результати тендеру переглянуто, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Сьомого серпня 2012 року було нечесно проведено конкурс, на якому були сфальсифіковані результати і неправильно нараховані бали перевізникам. В результаті компанії, які працюють на ринку більше 15 років, просто викинули з правового поля", - зазначила комерційний директор одного з перевізників ТОВ Слайд Ганна Поліщук під час прес-конференції, присвяченій акції маршрутників.

Вона наголосила, що автобуси багатьох перевізників - в кредитах, і тепер перевізники можуть залишитися без роботи. За словами Поліщук, право на здійснення перевезень дали одеській компанії Севертранс. "Ми знаємо, що у них навіть транспорту немає для того, щоб охопити Київську область", - зазначила вона.

Поліщук заявила, що автобуси будуть залишатися в гаражах, поки не будуть досягнуті домовленості з обладміністрацією про перегляд результатів конкурсу.

Заступник губернатора області Володимир Максименко запевнив, що перевізники і далі зможуть працювати на маршрутах області. "Були нарікання на якість конкурсу, і ми не ввели в дію рішення того конкурсного комітету, яким переможцем був визначений Севертранс", - сказав він.

За словами Максименка, бали перевізників вже перераховані, в тому числі і тих, які сьогодні протестують, і в четвер буде прийнято рішення, яким вони будуть узаконені. "Їм дорахували бали", - сказав він.

Зауважимо, що представники транспортних компаній сьогодні провели акції протесту на Європейській площі, біля Генеральної прокуратури і будівлі обладміністрації. Через страйк маршрутників сьогодні вранці до Києва не потрапили на роботу близько 100 тисяч жителів області.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини