RU

Київське метро заявило про кризу та небезпечність поїздок

31.01.2013, 15:19
Київське метро заявило про кризу та небезпечність поїздок - Фото
14b8ad943b83fe64fbd6b8dacf43605f.jpg
Комунальне підприємство Київський метрополітен заявило про проблему недофінансування своїх потреб і на те, що витрати на перевезення пільговиків з державного та місцевого бюджетів не відшкодовуються. У підземці говорять, що собівартість перевезень не відповідає діючому тарифу на проїзд у метрополітені. Внаслідок кризи, яка спіткала підприємство - неможливості замінити зношені ділянки шляхів - швидкість руху потягів може бути знижена: це потрібно для безпеки перевезень.

Як повідомила прес-служба метрополітену, питання забезпечення безпеки перевезення пасажирів у кризовій фінансово-економічної ситуації розглядалоя на засіданні техніко-економічної ради підприємства.

Його члени відзначили, що за підсумками господарської діяльності у 2012 році збиток склав 345 млн грн. "За таких умов виникла гостра необхідність вирішення проблеми експлуатації зношених шляхів, так як вона безпосередньо пов'язана з безпекою перевезення пасажирів", - говорять в прес-службі.

Заміни потребують зношені 8,5 км рейок, 3,5 тис. дерев'яних шпал, 396 перекладних та мостових брусів, однак запаси матеріалів для ремонту шляхів на підприємстві вичерпані, а можливості їх придбати немає. "Учасники дискусії розглянули шляхи забезпечення безпеки руху потягів з урахуванням нинішнього стану колійного господарства і обговорили можливість зменшення швидкості руху потягів на ділянках, де шляхи відслужили своє. Це дозволить зменшити динамічні навантаження на рейки і пропускати по них потяги", - сказано в повідомленні.

Підрозділи метрополітену вже почали готувати документацію для внесення змін у графік руху потягів з наступним систематичним контролем стану шляхів. "При нинішніх обставинах таке рішення видається єдиним можливим і правильним, тому що, незважаючи на фінансові проблеми, підприємство зобов'язане забезпечити безпеку руху потягів та обслуговувати великий пасажиропотік", - йдеться в повідомленні метрополітену.

Разом з тим в метрополітені стверджують, що зниження швидкості руху - тимчасова міра, яка не є панацеєю від зносу шляхів, а лише дозволить на час відстрочити їх заміну. "Якщо потреби Київського метрополітену і надалі не будуть фінансуватися належним чином, це призведе до подальшого зниження швидкості руху потягів, а з часом - до закриття дільниць, де стан шляхів буде непридатний до експлуатації", - резюмували на підприємстві
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини